X Ogólnopolski Piknik Muzyczny w Trzebini

W dniu 28 maja 2013 r. nasz warsztatowy zespół wziął udział w X Ogólnopolskim Pikniku Muzycznym w Trzebini. Nasi artyści wykonali trzy piosenki:

– Mirosław Radoń jako solista zaśpiewał piosenkę pt. „Lili”;

– Damian Kowalczyk zaśpiewał „Prawdziwe powietrze” a w chórku towarzyszył mu Mirek Radoń a także: Krystian Baczyński, Andrzej Burkowicz, Tobiasz Kaczmarczyk, Waldek Korba i Ignacy Kuras, którzy uświetniali piosenkę rytmicznym klaskaniem;

– kwartet w składzie: Tobiasz Kaczmarczyk, Krzysztof Kędra, Ignacy Kuras i Krzysztof Miśkowicz zaprezentował piosenkę pt. „Malcziki”, a w chórku towarzyszyli mu: Krystian Baczyński, Andrzej Burkowicz, Waldek Korba, Damian Kowalczyk i Mirek Radoń.

Jakość wykonania przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – chłopcy zaśpiewali wprost rewelacyjnie, co od razu zostało zauważone przez prowadzących, a także przez publiczność, od której otrzymaliśmy niekończące się brawa. Jak wszyscy, którzy brali udział w konkursie otrzymaliśmy dyplom, statuetkę i nagrody. Pomimo, iż pogoda nie sprzyjała imprezie pod gołym niebem, bawiliśmy się świetnie, śpiewając z innymi występującymi znane piosenki, a także biorąc udział w zabawie zorganizowanej przez gospodarzy.