BAL DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

26 kwietnia, to data, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością. W tym właśnie dniu po raz kolejny uczestniczyliśmy w balu dla osób z niepełnosprawnościami, który odbył się jak co roku w przepięknej Restauracji PANORAMA  w Starym Wiśniczu.

Spędziliśmy fantastyczny czas wśród koleżanek i kolegów z innych placówek. Tańce przy dobrze znanej i świetnej muzyce, puszczanej przez DJ – a sprawiły, że wszyscy na chwilę zapomnieliśmy o tym, co na co dzień nas trapi i nurtuje, oddając się całkowicie zabawie, wspólnym rozmowom i relaksowaniu.

Organizatorzy zapewnili również poczęstunek – wyśmienita kuchnia i suto zastawione stoły a także profesjonalna i życzliwa obsługa, to dopełnienie przyjacielskiej atmosfery jaka panowała na imprezie.

Serdecznie dziękujemy współorganizatorom – Warsztatowi Terapii Zajęciowej z Proszówek za zaproszenie, a największe podziękowanie składamy na ręce Pana Krzysztofa Kołodziejczyka i jego żony – Pani Edyty – właścicieli tego ponadczasowego lokalu za to, że po raz kolejny z własnych środków finansują tak wielkie przedsięwzięcie, dla tak dużej liczby osób. Osób, które zostały skrzywdzone przez los. Dziękujemy za Wasze wielkie i dobre serca, które od lat na różne sposoby pomagają osobom z niepełnosprawnościami. To dzięki Wam kolejny raz mogliśmy spędzić niezapomniane chwile wśród naszych przyjaciół.

 

TEKST: Marzena Palka

ZDJĘCIA: Agnieszka Bzdyl, Iwona Kubat