Święto Gminy Łapanów

 

6 lipca 2014 r. nasi uczestnicy wystąpili podczas Dni Łapanowa. Dla łapanowskiej publiczności zaśpiewaliśmy dwie piosenki:

– „Bez kagańca” w wykonaniu Mirka Radonia i chórku w składzie: Waldemar Korba, Ignacy Kuras, Krystian Baczyński i Andrzej Burkowicz;

– „Byłaś dla mnie wszystkim” – Waldemar Korba, Ignacy Kuras, Tobiasz Kaczmarczyk i Krzysztof Miśkowicz oraz chórek w składzie: Krzysztof Kędra, Andrzej Burkowicz i Krystian Baczyński.

Ponadto na łapanowskiej scenie pokazaliśmy również pantomimę do utworu „Barcelona”, w której udział wzięli: Krzysztof Miśkowicz, Krzysztof Kędra, Grzegorz Cichoń i Andrzej Piskorz.

Po udanym występie organizatorzy zaprosili nas na pyszne kiełbaski z grilla. Pogoda dopisała, więc przyjemnie było usiąść i podziwiać występy innych grup artystycznych. Korzystaliśmy także z licznych atrakcji, jakie zapewnili organizatorzy imprezy. Jedną z nich, która zrobiła na nas ogromne wrażenie, był zrzut cukierków z samolotu. Pomimo licznie zgromadzonej publiczności udało nam się zebrać cukierki dla każdego.