II i III miejsce w VIII Mini Playback Show w Kłaju!

1325 października wzięliśmy udział w ósmej edycji Mini Playback Show w Kłaju, zorganizowanym przez ŚDS Brzezie, w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy w Kłaju.

Jak co roku, uczestniczyliśmy w obu kategoriach: solowej i zespołowej.

W kategorii „popis solowy”  wystąpił Krzysztof  Miśkowicz z piosenką Mesajah pt. „Każdego dnia”. Wcielając się w rolę rapera z długimi czarnymi dredami, oczarował nie tylko publiczność ale także jury, które przyznało mu II MIEJSCE!

W kategorii „popis zespołowy” z piosenką pt.: „Siostrzyczki” grupy Magik Band wystąpili: Krzysztof Kędra, Małgorzata Burkowicz, Alberta Korta, Grzegorz Cichoń oraz Andrzej Piskorz. Chłopcy w pięknych góralskich strojach prezentowali się na scenie jak prawdziwy Magik Band! Dopełnieniem teledysku był taniec siostrzyczek – Małgosi i Alberty, które perfekcyjnie wykonały swoją rolę. Zespół wyśpiewał i wytańczył III MIEJSCE!

Jesteśmy bardzo dumni z naszych osiągnięć zwłaszcza, że przez wszystkie lata, kiedy bierzemy udział w tej imprezie, nie zdarzyło się abyśmy nie zajęli żadnego miejsca na podium, a zwykle, tak jak teraz, są to miejsca w obu kategoriach.

W tym roku mieliśmy tylko 3 dni na przygotowania więc tym bardziej rozpiera nas duma za zajęte miejsca.

Wszyscy występujący otrzymali duże paczki ze słodyczami oraz cenne nagrody rzeczowe.

Występujących przygotowały: Marzena Palka i Edyta Toporkiewicz.

Tekst: Marzena Palka

Zdjęcia: Edyta Toporkiewicz