I i III miejsce w VII Mini Playback Show w Kłaju!

dsc0318127 października nasi podopieczni wzięli udział w siódmej edycji Mini Playback Show w Kłaju. Imprezę, jak co roku zorganizował ŚDS Brzezie w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy w Kłaju.

W tym roku, w kategorii „popis solowy” reprezentowała nas Małgorzata Burkowicz z piosenką Sylwii Grzeszczak pt.: „Małe rzeczy”. Małgosia, z długimi, czarnymi włosami, w pięknej liliowej sukience, uszytej przez pracownię krawiecką, profesjonalnie odegrała teledysk Sylwii Grzeszczak do wymienionej piosenki zyskując tym III miejsce w konkursie.

W kategorii „popis zespołowy”, z piosenką „100” – Sound’n’Grace & Filip Lato wystąpili – Krzysztof Miśkowicz jako solista, a towarzyszyli mu Alberta Korta, Małgorzata Burkowicz, Krzysztof Kędra i Grzegorz Cichoń. Jak powiedział przewodniczący jury: „zrobili takie show na scenie i mieli tak piękną scenografię, że nie można było nie przyznać im miejsca I!”

Wszyscy występujący, w nagrodę oprócz słodyczy otrzymali duże turystyczne walizki, co Krzysztof Miśkowicz skwitował: „pani Marzeno, to w Kłaju w tym roku puścili nas z torbami…”

Dobre humory dopisywały oczywiście nam wszystkim – piękne występy, wspaniałe nagrody za wysokie miejsca, dobra zabawa z innymi uczestnikami konkursu oraz smaczny poczęstunek przygotowany przez gospodarzy – czegóż można chcieć więcej?

Dziękujemy za zaproszenie i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję w przyszłym roku.

Występujących przygotowały: Marzena Palka i Edyta Toporkiewicz.

Tekst: Marzena Palka

Zdjęcia: Iwona Kubat