Bal Osób Niepełnosprawnych

11 maja 2022 roku, dzięki gościnności oraz wielkiemu sercu Państwa Kołodziejczyków, właścicieli Restauracji Panorama w Starym Wiśniczu, mieliśmy możliwość uczestniczyć we wspaniałym balu, zorganizowanym w tejże Restauracji.

Kilka fantastycznych godzin spędzonych w przepięknym lokalu, wśród dobrych znajomych i na parkiecie przy dobrej muzyce, to było to, czego wszyscy bardzo potrzebowaliśmy po długim okresie izolacji spowodowanym pandemią. Tańcom i rozmowom nie było końca. Każdy chciał porozmawiać ze „starymi” znajomymi, których przecież tak długo nie można było odwiedzić. Profesjonalna obsługa, jak zawsze wyśmienita kuchnia i stoły pełne pyszności i smakołyków były dopełnieniem całości. Z całą stanowczością ten bal można zaliczyć do imprez, na które wszyscy czekają z utęsknieniem, gdyż pod każdym względem był on idealny.

Warsztatowi Terapii Zajęciowej z Proszówek, jako współorganizatorom balu, serdecznie dziękujemy za zaproszenie i liczymy na to, iż w przyszłym roku również będziemy brać udział w tak porywającej imprezie.

Tekst: Marzena Palka

Zdjęcia: Edyta Toporkiewicz, Agnieszka Bzdyl