PIKNIK W TRZEBINI

To już osiemnasty Ogólnopolski Piknik Muzyczny w Trzebini, w którym wzięliśmy udział. Jak co roku, został on  zorganizowany przez Fundację im. Brata Alberta oraz Warsztat Terapii Zajęciowej i Świetlicę Terapeutyczną.

W tym roku wystawiliśmy piosenkę Krzysztofa Krawczyka pt.: „Byle było tak”, którą zaśpiewał Ignacy Kuras, a w chórkach towarzyszyły mu trzy wspaniałe dziewczyny: Małgosia Burkowicz, Monika Góral i Patrycja Niemiec. Nasi artyści zaprezentowali się wspaniale i wspaniale wykonali tą znaną i lubianą piosenkę. Występ był tak dobry, że pomimo deszczowej pogody porwał do tańca większą część widowni.

Występujących przygotowała Marzena Palka.

Jak zawsze, od organizatorów otrzymaliśmy cenne nagrody a także dyplom i statuetkę.

Nie ważne jest, że padał deszcz, że było trochę zimno, ważne, że mogliśmy zaprezentować się z tym co przygotowaliśmy podczas zajęć w naszym Warsztacie. Ważne, że mogliśmy podziwiać wiele równie pięknych i ciekawych występów, a także spotkać się z uczestnikami innych placówek, którzy przyjechali z różnych stron, że mogliśmy porozmawiać, zawrzeć nowe znajomości i wymienić się doświadczeniami. Ważne, że mogliśmy pobyć razem.

 

TEKST: Marzena Palka

ZDJĘCIA: Iwona Kubat, Agnieszka Bzdyl