Monthly Archives: Styczeń 2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

III Przegląd Grup Kolędniczych Osób Niepełnosprawnych

30 stycznia 2014 r. Warsztat Terapii Zajęciowej w Zawadzie Uszewskiej po raz kolejny zorganizował Przegląd Grup Kolędniczych Osób Niepełnosprawnych, na który również my zostaliśmy zaproszeni.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bal karnawałowy w wiśnickiej „Panoramie”

Nasz Warsztat został zaproszony przez Warsztat Terapii Zajęciowej z Proszówek na bal karnawałowy, który odbył się 29 stycznia 2014 r. w restauracji „Panorama” w Nowym Wiśniczu. Organizatorem i sponsorem tejże imprezy był pan Krzysztof Kołodziejczyk – właściciel restauracji. W zabawie uczestniczyli

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spotkanie integracyjne z przedszkolakami

23 stycznia 2014 r. Publiczne Przedszkole w Łapanowie w Domu Kultury zorganizowało występ klaunów. Na ten występ otrzymaliśmy zaproszenie od dyrektor przedszkola, pani Ewy Musiał. Przedstawienie z udziałem dwóch klaunów przyniosło naszym uczestnikom wiele radości i śmiechu aż do łez.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Integracyjne spotkanie z młodzieżą Zespołu Szkół w Łapanowie – wspólne kolędowanie

21 stycznia 2014 r. po raz kolejny młodzież Zespołu Szkół w Łapanowie zaprosiła nas na wspólne kolędowanie. Razem z licealistami oraz ich wychowawcami: panią Celiną Jacewicz, panią Sabiną Zdebską, panem Zbigniewem Szewczykiem oraz panią dyrektor Marią Plewą śpiewaliśmy znane wszystkim kolędy przy akompaniamencie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koncert Kolęd „Zagrajmy Kolędę Jezusowi Dziś”

19 stycznia 2014 r. Dom Kultury w Łapanowie zorganizował koncert kolęd, w którym wziął udział również nasz Warsztat. Dziesięcioosobowy chórek zaśpiewał cztery kolędy – trzy przy akompaniamencie gitary i jedną z podkładem muzycznym. Nasi chórzyści otrzymali gromkie brawa od licznie zgromadzonej publiczności.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koncert kolęd „Zaśpiewajmy kolędę”

6 stycznia 2014 r. w święto Trzech Króli, w kościele parafialnym pw. Redemptor Hominis w Łapanowie odbył się koncert kolęd i pastorałek pt. „Zaśpiewajmy kolędę”. W tym koncercie, jak co roku, wzięli udział także uczestnicy naszego Warsztatu, śpiewając cztery kolędy. Podczas koncertu trwała akcja „Nasz Skarb – Nasza Duma”, której celem była zbiórka funduszy na remont drewnianego, zabytkowego kościoła w Łapanowie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mikołajki

6 grudnia 2013 r. starym zwyczajem wszyscy czekamy na prezenty od Świętego Mikołaja. W tym roku jednym z takich prezentów dla uczestników naszego Warsztatu był wyjazd do fabryki bombek – Pracowni Artystycznej ARMAR w Modlniczce koło Krakowa. Podczas wizyty w tej pracowni poznaliśmy wszystkie etapy powstawania bombek, zobaczyliśmy jak wygląda ręczne formowanie szkła oraz zaznajomiliśmy się z tajnikami dekorowania ozdób choinkowych.