Monthly Archives: Czerwiec 2009

img_1397

VII Integracyjna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych – Gnojnik

Gospodarze Spartakiady zadbali, by uczestnicy poza konkurencjami i rywalizacją sportową mieli możliwość integracji podczas zabawy oraz wspólnego posiłku. Nasze osiągnięcia to II miejsce w rzucie piłką lekarską dla Grzegorza Wrony oraz III miejsce w konkurencji zręcznościowej dla całej drużyny WTZ Łapanów.

img_1245

VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych – Podolany

Pomimo niesprzyjającej aury, udało się nam zaprezentować program „Marzenie”. To owoc półrocznej pracy podczas zajęć z muzykoterapii. Owacje publiczności oraz sam występ na scenie były dla naszych podopiecznych dowodem, iż „marzenia się spełniają…”

img_1078

Wycieczka – Zakopane

Malownicza miejscowość polskiego Podhala była naszym miejscem wypoczynku i pracy przez cztery czerwcowe dni. Był czas na podziwianie górskich plenerów i piesze wycieczki, ale także czas na rehabilitację zawodową (plener plastyczny), pobyt w parku wodnym, trening ekonomiczny. Celem wycieczki była integracja uczestników.

img_0689

Grill – Zawada Uszewska

Korzystając z zaproszenia Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zawadzie Uszewskiej odwiedziliśmy naszych przyjaciół, działających przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń”. Pomimo niesprzyjającej pogody spędziliśmy miłe chwile przy grillu, wspólnym śpiewaniu i zabawach integracyjnych.